Genel Bilgiler

İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Mezuniyet Sonrası Serebral Palsi Sempozyumu
Sempozyum Tarihleri: 16-17 Haziran ve 19-20 Haziran, 2021
Online Sempozyum Platformu: Sempozyum merkezi için tıklayınız.
Sempozyum Resmî Web Sitesi: https://www.itfserebralpalsi2021.org
Davet Mektubu: Katılımcılara talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.
Canlı Yardım: Sempozyum boyunca; sempozyumun gerçekleşeceği web sitesi üzerinde aktif olacaktır.
Kongre Dili: Sempozyumun resmî dili Türkçedir. Yurtdışı davetli konuşmacıların sunumlarında çeviri hizmeti sağlanmayacaktır.
Kullanıcı Adı ve Şifre: Diamed Kongre Organizasyon kayıt sistemi üzerinden, kayıt ücretini ödeyen katılımcılarımıza, kayıt işlemlerinde belirtmiş oldukları e-posta adreslerine; kullanıcı adı ve şifreleri online kongre platformu üzerinden gönderilecektir. Kullanıcı adları ve şifreler, kişiye özel olarak tanımlanmıştır. Bu kullanıcı adı ve şifre ile online sempozyum platformunda tek bir cihazda oturum açılabilmektedir.
Katılım Belgeleri: Tüm katılımcılar, sempozyum bitiminde dijital sertifikalarını, sempozyum platformu menüsünden indirilebilirler.
İptal Durumu: Katılımcıların kongreye katılmaktan vazgeçmeleri durumunda 02.06.2021 tarihinden sonra hiçbir geri ödeme yapılamaz. Bu tarihten önce yapılacak iptallerde ise banka ve kayıt masrafları nedeniyle katılım ücretinin %50´si geri ödenir.
ÖNEMLİ TARİHLER
Kongre Tarihi: 16-17 Haziran ve 19-20 Haziran, 2021
Erken Kayıt için Son Tarih: 11 Haziran, 2021 14 Haziran, 2021